Rozwiązania dla hoteli – jakie telewizory będą najlepsze?

Udostępnij:

Współczesne hotele chętnie sięgają po nowe technologie umilające i ułatwiające pobyt osobom, które odwiedzają obiekt. Podstawą jest też wyposażenie pokoi hotelowych. Jednym z wyznaczników standardu obiektu jest telewizja hotelowa.

Telewizyjne rozwiązania dla hoteli

Ładne, czyste i wygodne wyposażenie oraz nowinki technologiczne to rozwiązania dla hoteli, które chcą osiągnąć sukces w tej branży. Obiekt, jeśli chce mieć komplet gości o każdej porze roku, musi inwestować w nowinki technologiczne i „iść z duchem czasu”.

Telewizja hotelowa najwyższej klasy – Hotel-TV HT690U

Hotel o wysokim standardzie musi zagwarantować swoim gościom telewizję w pokojach. Naprawdę dobre obiekty stawiają na najnowsze sprzęty. Samsung ma w swojej ofercie specjalnie stworzone telewizory dla hoteli, które wyróżniają się wysoką jakością i ciekawym designem.  Jednym z takich modeli jest Hotel-TV HT690U. Dzięki zastosowaniu rozwiązania Crystal Display mamy optymalną ekspansję kolorów, dlatego na ekranie są widoczne nawet najmniejsze szczegóły, co poprawia przyjemność oglądania.

Wyświetlacze hotelowe oferowane przez Samsung dają oglądającym wysoką jakość przedstawianego obrazu, która może dorównywać rozdzielczości domowych systemów rozrywki. Taka telewizja hotelowa zagwarantuje niezapomniane wrażenia wizualne, a wszystko za sprawą wysokiej jakości UHD. Technologia HDR10+ (High Dynamic Range) zapewnia zaś odwzorowanie obrazów dzięki wykorzystaniu dynamicznych metadanych dostrajających każdą klatkę wyświetlanego serialu bądź filmu. Rozwiązania dla hoteli powinny być intuicyjne, bowiem nie każdy z gości ma czas i chęć zapoznawać się ze skomplikowaną obsługą sprzętu. Dlatego Hotel-TV HT690U został stworzony tak aby możliwie ułatwiał jego obsługę.

Rozwiązania hotelowe, które ułatwiają komunikację

W hotelach bardzo ważna jest sprawna komunikacja między gośćmi a personelem obiektu. Dzięki temu ci drudzy są w stanie spełnić oczekiwania swoich gości. Telewizory hotelowe Samsung mają spersonalizowaną aplikację główną, która pozwala na łatwą i szybką wymianę treści między dwiema stronami. Dzięki temu pracownicy obiektu mogą dostosować logotypy, obrazy, ikony funkcji i przekazać odwiedzającym informacje o ofertach specjalnych w łatwy i szybki sposób.

Dzięki platformie treści Lynk Reach 4.0 telewizja hotelowa Samsung zapewnia kompatybilność wyświetlacza z istniejącymi sieciami LAN, Wi-Fi i infrastrukturami sieciowymi. To zaś pozwala zoptymalizować obsługę, przez co personel jest w stanie szybko reagować na ewentualne problemy dotyczące poszczególnych ekranów bądź ich całych grup. LYNK REACH 4.0 może być również stosowane do przekazywaniu gościom hotelowym konkretnych komunikatów. Po ich przybyciu na ekranie może pojawić się np. powitanie oraz informacja o promocjach czy dodatkowych usługach oferowanych przez obiekt. System ten pozwala też bardzo szybko i łatwo wymeldować się z pokoju.

Takie rozwiązania dla hoteli sprawiają, że przebywający w hotelu mogą czuć się bardziej komfortowo, z kolei personel może łatwo reagować na ich wymagania i potrzeby, co w rezultacie przekłada się na opinię obiektu.

0 Komentarze