Biedronka - promocje, gazetki promocyjne, karta Moja Biedronka

Udostępnij:

Biedronka, jedna z największych polskich sieci handlowych, podejmuje wiele działań, aby zachęcić klientów do przyjścia do swoich sklepów. Kupujący mogą liczyć także na specjalne promocje, gazetki, programy lojalnościowe oraz szeroki wybór marek własnych. Biedronka oferuje wiele sposobów na zarabianie pieniędzy podczas zakupów.

Jakie są gazetki promocyjne Biedronki?

Biedronka regularnie wydaje gazetki promocyjne. W każdym tygodniu znajdują się w nich zazwyczaj co najwyżej 3-4 różne oferty. Często są one podzielone tematycznie - zdarzają się promocje na artykuły spożywcze, a także na artykuły gospodarstwa domowego i odzież. Sieć organizuje również tygodnie tematyczne, podczas których można kupić gotowe dania z wybranych kuchni świata.

Gazetki Biedronka trwają przez tydzień. Zdarzają się jednak promocje, które mogą trwać nawet cały miesiąc. Ze względu na duży popyt i ograniczoną ilość, warto odwiedzać sklepy w pierwszych dniach przed upływem terminu ważności gazetki promocyjnej. Późniejszy zakup wybranego produktu może okazać się trudny ze względu na trudności w jego zdobyciu. Dodatkowe oferty pojawiają się przed świętami, takimi jak Boże Narodzenie czy Wielkanoc.

Biedronka - cukierki i słodycze

Biedronka od wielu lat codziennie organizuje zbiórki naklejek. Naklejki można następnie wymieniać na nagrody, co cieszy się dużą popularnością wśród najmłodszych. W ostatniej edycji Biedronka zaproponowała swoim klientom Słodycze. W poprzedniej akcji były to Świeżaki (taki Groszek Grześ czy Rzodkiewka Żaneta, albo Kalafior Krzyś).

Aby otrzymać Świeżaka za darmo, należało zebrać 60 naklejek. Nie było to łatwe zadanie. Kasjerki wydawały w Biedronce jedną naklejkę na 40 złotych. Ten rachunek nie obejmował jednak alkoholu i papierosów. Opcja dla mniej cierpliwych była dostępna z dopłatą. Po zebraniu 30 naklejek, maskotkę można było wtedy kupić za 19,99 zł.

Zasady akcji Gang Słodyczy - za każde 40 zł na paragonie otrzymywaliśmy również jedną naklejkę. Można było również otrzymać bonusy: 1 naklejkę za zakup lub spożycie owoców i warzyw oraz kolejną dla osób zarejestrowanych w programie "Moja Biedronka" i posiadających kartę Moja Biedronka. Każdy mógł otrzymać bezpłatny egzemplarz książki "Co się stanie z leśną polaną czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków", jeśli zbierze 15 naklejek.

Sklep Biedronka

Biedronka - marki własne

Biedronka sprzedaje wiele produktów markowych. Często jednak na jej półkach widzimy marki własne. Produkty te dostarczane są przez znane i popularne firmy, ale sygnowane są przez Biedronkę. Pozwala to na obniżenie kosztów marketingowych, a tym samym zaoferowanie niższych cen.

Develey jest jednym z dostawców marek własnych w Biedronce. Produkuje sos czosnkowy Madero i majonez Splendido, a także musztardę Rikka i ketchup przyprawowy Tomatini. Mlekpol dostarcza ser Światowid i masło Mleczna Dolina.

Marka produktów z Morlin (m.in. szynki konserwowe, kiełbasy myśliwskie i parówki) to Kraina Wedlinę. Koncern mięsny z Sokołowa odpowiada również za popularną golonkę "Nasze Smaki", która cieszy się uznaniem klientów. Zastanawiasz się, kto produkuje pierogi i inne dania gotowe pod szyldem Swojskiej Chaty? Turek to znany producent takich wyrobów.

"TuBiedronka" to kolejna z jego marek. Jest to wirtualny operator, który powstał we współpracy z T-Mobile. Na użytkowników czekają atrakcyjne ceny: nielimitowane rozmowy za 19 zł, 5GB internetu po doładowaniu za 20 zł i aż 10GB przy doładowaniu za co najwyżej 30 zł

Karta Moja Biedronka

Stali klienci mogą zapisać się do programu lojalnościowego "Moja Biedronka". Karta Moja Biedronka pomaga można otrzymywać oferty specjalne oraz naklejki za akcje z maskotkami. Karta nie wymaga punktów, więc korzyści odczujesz od razu przy kasie.

Na jakie najlepsze oferty można liczyć? Rabaty na produkty możemy łatwo znaleźć przeglądając gazetki promocyjne. Za schab, zamiast 14,99 zł, zapłacimy 8,99 zł za kilogram. Na szynce wieprzowej zaoszczędzimy nawet do 40%. Pokaż kartę przy kasie lub podaj kasjerowi numer swojego telefonu, aby skorzystać z niższych cen.

0 Komentarze

Socialmedia

Warte uwagi

Skoroszyt - koniec z nieporządkiem w dokumentach

Rozrzucone luzem dokumenty nie sprzyjają zorganizowanej i sprawnej pracy biurowej. Podobnie w domu, brak pogrupowania dokumentacji - umów z operatorami i dostawcami mediów, rachunków i innych...