Inprogress Plus – rewolucyjna subskrypcja szkoleń dla managerów

Udostępnij:

Inprogress Plus to rewolucja w polskiej branży szkoleniowej. I żywy dowód na to, że wiedza, którą można zdobyć podczas szkoleń znajdujących się w tym programie, jest bardzo wartościowa.

Okoliczności powstania programu Inprogress Plus

2020 rok był trudny dla wielu branż, w tym również dla branży szkoleniowej. Brak możliwości prowadzenia kursów stacjonarnych sprawił, że firmy szkoleniowe musiały możliwie szybko zmienić swój model działania i przejść głęboką transformację cyfrową. Czyli po prostu zrezygnować ze szkoleń stacjonarnych na rzecz zdalnych, w trybie online.

Zadanie nie było jednak łatwe. Przede wszystkim wiele firm nie posiadało odpowiedniego zaplecza sprzętowego w postaci lepszych kamer, mikrofonów, odpowiedniego oświetlenia itp. Do tego doszły trudności natury marketingowej, ponieważ przekaz reklamowy dotyczący szkoleń stacjonarnych różni się od przekazu dotyczącego kursów online. Wielu trenerów również niezbyt dobrze czuło się przed kamerą i zdecydowanie bardziej wolało bezpośredni kontakt z kursantami.

Największy problem zawierał się jednak w bardzo krótkim pytaniu, które brzmiało: co dalej? Czy po pandemii wrócić do szkoleń stacjonarnych? Czy też pozostać przy zdalnych? Była też trzecia droga, najbardziej ryzykowna: stworzyć nową jakość szkoleń, niespotykaną dotychczas w Polsce. I właśnie tę drogę wybrał krakowski Inprogress, powołując do życia Inprogress Plus. Program, który okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, natychmiast czyniąc z krakowskiej firmy jednego z liderów branży szkoleń.

Na czym polega Inprogress Plus?

Idea stojąca za Inprogress Plus jest genialna w swojej prostocie. Otóż szkolenia wchodzące w skład tego programu są sprzedawane w modelu subskrypcyjnym. Czyli klient opłaca abonament i może korzystać z określonego katalogu dostępnych kursów. W Inprogress Plus subskrypcja trwa 6 miesięcy i w tym czasie subskrybenci mogą uczestniczyć w nielimitowanej liczbie szkoleń w trybie online.

Wszystkie kursy są oczywiście prowadzone na żywo, nie są odtwarzane, więc zainteresowani mogą swobodnie zadawać pytania specjalistom oraz uczestniczyć w konsultacjach. Poza tym uczestnicy mają dostęp do materiałów dodatkowych, webinarów czy zamkniętej grupy na Facebooku. Akredytowane szkolenia kończą się egzaminami, których zaliczenie skutkuje uzyskaniem stosownego międzynarodowego certyfikatu.

Kto może korzystać z Inprogress Plus?

Inprogress Plus jest przeznaczony dla tych osób, które planują zwiększyć swoje kompetencje menedżerskie w zakresie zarządzania projektami, organizacją, zmianą czy ryzykiem. Ze szkoleń wchodzących w skład tego programu mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, którym zależy na rozwoju osobistym, jak i organizacje. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby umożliwić pracownikowi skorzystanie z Inprogress Plus dzięki benefitowi pracowniczemu lub w postaci premii.

Poza tym nie jest tajemnicą, że Inprogress postanowił przejść transformację opierając się o wiedzę, którą specjaliści pracujący dla tej firmy przekazują podczas swoich szkoleń. Wiedza ta dotyczy chociażby wcześniej wspomnianego zarządzania zmianami lub zwinnego zarządzania projektami. Nie mogło być lepszej okazji do tego, aby sprawdzić, czy teoria pokrywa się z praktyką. I okazało się, że w przypadku kursów Inprogress nie było z tym żadnych problemów – informacje zdobyte podczas szkoleń Inprogress Plus rzeczywiście ułatwiają podejmowanie trudnych biznesowych decyzji.

Dlatego jeżeli poszukujesz programu szkoleniowego, dzięki któremu Twój biznes będzie miał szansę wyjść cało z nawet największego kryzysu, Inprogress Plus jest właśnie dla Ciebie!

Artykuł partnera

0 Komentarze