Szafy na wymiar, czyli jak zaaranżować przedpokój?

Udostępnij:

Bardzo wygodne rozwiązanie do przechowywania ubrań, czyli specjalne szafy zabudowane, które są odpowiednio dostosowywane do danego wnętrza. Mogą one znaleźć się w przedpokoju, sypialni, czy też nawet salonie. Dziś jednak przyjrzymy się odpowiedniej aranżacji przedpokoju.

Zabudowy szafy to idealne miejsce do przechowywania okryć wierzchnich. Najczęściej zostawiamy je w przedpokoju. Decydując się na praktyczne rozwiązanie, jakim jest szafa pod zabudowę, możesz być spokojny o świetny wygląd konkretnego pomieszczenia. Nie będziesz musiał martwić się tym, że nienoszone przez Ciebie płaszcze i kurtki niszczeją, czy też kurzą się. W szafie będą mogły swobodnie przeczekać wiosnę i lato. Ponadto Twój przedpokój będzie świetnie się prezentował, w przeciwieństwie do wieszaków, na których wisiałyby kurtki jesienią i zimą.

Szafa na wymiar Gdańsk, czyli modna i praktyczna aranżacja każdego przedpokoju

Szafy wolnostojące powoli są wypierane z polskiego rynku. Nie ma w tym niczego dziwnego, ponieważ znacznie bardziej praktycznym rozwiązaniem są właśnie specjalne szafy pod zabudowę, które są projektowane na specjalne zamówienie klienta. Ich cena nie jest wcale znacznie wyższa, niż tych tradycyjnych mebli wolnostojących. Właśnie dlatego warto skorzystać z tego rozwiązania, zwłaszcza, że jest ono znacznie bardziej praktyczne. W tego typu szafie będziesz miał znacznie więcej miejsca do przechowywania, ponieważ będziesz mógł łatwo dostosować go do wielkości danego pomieszczenia. Ponadto szafy w zabudowie są wygodniejsze i trwalsze w użytkowaniu. Gdańsk jest siedzibą kilku firm, które zajmują się wykonywaniem tego typu zamówień. Jedna z nich, godna polecenia, to P3 Studio. Tam możesz liczyć na profesjonalne doradztwo, zatem zyskujesz dzięki temu pewność, że dane rozwiązanie będzie idealnie pasowało do Twojego przedpokoju.

Dobierz odpowiednią liczbę półek i szuflad

Ogromnym atutem tego typu rozwiązań jest możliwość doboru odpowiedniej liczby praktycznego miejsca do przechowywania. Będziesz mógł wybrać ilość drążków do wieszania okryć wierzchnich, ilość półek na buty, czy też szuflad na czapki i szaliki. Ponadto będziesz mógł dobrać projekt indywidualnie do swoich potrzeb i do danego wnętrza, co oznacza, że całość będzie prezentowała się bardzo dobrze nawet po długim czasie użytkowania. Kieruj się własnym gustem, a na pewno przez wiele lat będziesz w pełni zadowolony z zakupionych mebli.

0 Komentarze