Gdzie wydrukować najlepsze ulotki w Krakowie?

Udostępnij:

Prowadząc swój biznes bardzo ważna jest promocja świadczonych usług. Każdy właściciel przedsiębiorstwa wie, że ilość zamówień w dużej mierze zależy od dobrej strategii reklamowej. Dlatego warto się zastanowić, co może nam pomóc w popularyzacji naszej firmy. Obecnie miejscem, gdzie z powodzeniem można reklamować świadczone przez nas usługi, jest Internet. Jednak reklama, np. na Facebooku, to nie jedyna forma skutecznej promocji naszego biznesu. Warto zainwestować w inne formy, które niektórym mogą wydawać się dość przestarzałe, a tak naprawdę nadal są bardzo popularne i przydatne. Taką formą promocji może być rozdawanie ulotek. Jak stworzyć idealną ulotkę?

Czym wyróżnia się idealna ulotka?

Ulotka to druk, który jest wykorzystywany w celach reklamowych. Najczęściej przyjmuje formę kartki lub rozkładanej broszurki. Cechuje się niewielką objętością (maksymalnie 4 strony). Niektórzy specjaliści od marketingu twierdzą, że reklama przenosi się do Internetu. Jednak przedsiębiorcy nadal inwestują w tworzenie ciekawych ulotek i broszur, które mają przyciągnąć potencjalnych klientów. 

Warto zainwestować w ciekawy projekt ulotki. Nie powinna zawierać ona dużej ilości informacji, ponieważ z założenia ludzie tego nie przeczytają. Treść broszury reklamowa powinna ograniczać się do nazwy firmy, zakresu świadczonych usług, adresu kontaktowego oraz loga firmy. Dobre wrażenie zrobią także ciekawe hasła reklamowe, które zachęcą czytelników do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Kolejnym ważnym czynnikiem jest druk ulotek.

ulotki

Gdzie najlepiej wydrukować ulotki?

Jedną z firm, która specjalizuje się w druku ulotek jest drukarnia internetowa Lobos.promo. Jest to profesjonalna drukarnia z wieloletnim doświadczeniem. Fachowcy, którzy pracują w firmie Lobos.promo, kładą szczególny nacisk na jakość drukowanych dokumentów. Przedsiębiorstwo zajmuje się między innymi drukiem cyfrowym, oprawą dokumentów oraz prac dyplomowych, kopiowaniem i skanowaniem, drukiem plansz, plakatów, materiałów szkoleniowych, bindowaniem, naklejaniem treści na specjalną piankę, laminowaniem dokumentów, a także drukiem fotograficznym. Oprócz tego w zakres usług Lobos.promo wchodzi wysokiej jakości także druk ulotek reklamowych.

Decydując się na współpracę z drukarnią możemy wybrać rozmiar ulotek. Obecnie firma oferuje 5 różnych wariantów. Warto przejrzeć także szeroki wachlarz propozycji rodzaju zadruku: jednostronny czarno-biały lub kolorowy oraz dwustronny. Jeżeli zależy nam na czasie, to istnieje możliwość druku w trybie ekspresowym, co wiąże się z dodatkową  opłatą.

Firma Lobos.promo zapewnia najlepszej jakości druk dzięki zastosowaniu wysokiej jakości papieru, tuszu oraz maszyn drukujących. Dodatkowo wszystko możemy załatwić z pomocą Internetu, co bardzo oszczędza czas. Wystarczy wybrać rodzaj zamawianych usług oraz wgrać pliki. Jeżeli nie jesteśmy pewni, czy dokument, który wysyłamy ma odpowiedni format, to warto skorzystać ze specjalnej zakładki, która podpowie nam, jak przygotować pliki do druku.

Więcej na lobos.promo

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Lobos sp z o.o. al. Pokoju 1a 31-548 Krakow. Tel. +48 508 566 750.

0 Komentarze