Pudełka archiwizacyjne - jak wybrać te najlepsze?

Udostępnij:

​Przechowywanie ważnych dokumentów to umiejętność, którą powinien posiadać każdy kto ma z nimi do czynienia. Niezależnie, czy są to wyniki badań, umowy, gwarancje, czy ważne faktury, każde z tych dokumentów należy przechowywać w odpowiedni sposób. Część z tych dokumentów należy przechowywać latami, bez konieczności przeglądania ich na co dzień. Warto zatem postawić na dobrą organizację, aby w przypadku potrzeby zajrzenia do jakichś dokumentów, nie musieć sprawdzać sterty dokumentów!

Przegląd produktów archiwizacyjnych neopak.pl

Pudło archiwizacyjne DONAU

Odporne na zabrudzenia i uszkodzenia pudła archiwizacyjne bardzo często wykorzystywane są w firmach, w których należy archiwizować stare dokumenty przez kilka lat. Występuje w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu wyróżnia się spośród standardowych, biurowych akcesoriów.

Pudło archiwizacyjne na segregatory

Wykonane z trójwarstwowej tektury falistej pudło archiwizacyjne to wytrzymałe opakowanie do przechowywania dużej ilości dokumentów w formacie A4 bądź segregatory. To bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie do organizacji i przechowywania dokumentów.

Archiwizacyjny karton na dokumenty

Karton z pokrywką, który pomieści dokumenty w formacie A4. Zmieszczą się w nim całe segregatory, skoroszyty, teczki, pojedyncze dokumenty oraz artykuły biurowe. Karton posiada uchwyty, które są bardzo przydatne podczas przenoszenia kartonu z ciężką zawartością. Wykonany w typie wykrojnikowym, co pozwala na łatwe jego rozłożenie, jak i złożenie.

Zbiorcze pudło archiwizacyjne DONAU

Zbiorcze opakowanie pozwala na umieszczenie wewnątrz pudła mniejszych pudeł archiwizacyjnych. Polecamy zastosowanie wewnątrz różnych kolorów mniejszych pudeł archiwizacyjnych DONAU, aby udoskonalić proces segregacji. Zbiorcze pudło może utrzymać zawartość do 13 kilogramów.

Bezpiecznie przechowuj swoje dokumenty w różnego rodzaju kartonach i pudłach archiwizacyjnych. Wybierz idealny format dla Ciebie lub dla Twojej firmy dostępny w ofercie https://neopak.pl i posegreguj swoje dokumenty!

Artykuł partnera

0 Komentarze