Czym pożyczka domowa różni się od innych pożyczek pozabankowych?

Udostępnij:

​Kiedy znajdujesz się w potrzebie szybkiego uzyskania środków pieniężnych, często masz przed sobą dwa wyjścia, albo udać się do banku, albo wybrać ofertę jednej z firm pozabankowych. Obie te opcje są zdecydowanie warte rozpatrzenia, ale nie da się ukryć, że jedna z nich posiada więcej zalet od drugiej. Pożyczka pozabankowa jest szybszą, mniej skomplikowaną formą pożyczania pieniędzy, a pożyczka domowa jest jedną z najszybszych form pożyczki pozabankowej. Czym różni się pożyczka domowa od innych pożyczek pozabankowych i jak się o nią ubiegać? Przekonajmy się.

Co to jest pożyczka domowa? 

Pożyczka domowa jest jednym z najszybszych sposobów, dzięki którym możesz uzyskać dodatkową gotówkę, ponieważ jak sama nazwa wskazuje, nie musisz wychodzić z domu, żeby przejść przez cały proces od wnioskowania po wypłatę środków. Wybierając tego rodzaju pożyczkę, możesz liczyć na: 

 • - szybką decyzję,
 • - minimum formalności, 
 • - gotówkę w domu klienta. 

Dzięki szybkości oraz łatwości procesu wnioskowania pożyczka domowa z pewnością wyróżnia się na tle pozostałych pożyczek pozabankowych. Wybierając sprawdzonego pożyczkodawcę na rynku pożyczek domowych, jak na przykład bocianpozyczki.pl, możesz być pewny, że uzyskasz potrzebne środki na czas i bez zbędnych formalności.

Pożyczka domowa krok po kroku

Pożyczka domowa posiada stosunkowo prosty proces wnioskowania, zazwyczaj składa się on z czterech kroków. 

 1. Skontaktuj się z potencjalnym pożyczkodawcą telefonicznie lub online, 
 2. Rozmowa z konsultantem, który przedstawi Ci ofertę pożyczki domowej, 
 3. Umówienie terminu spotkania z doradcą klienta danego pożyczkodawcy, 
 4. Spotkanie z doradcą i decyzja o przyznaniu pożyczki. 

Cały proces najczęściej trwa około 24 godziny, stąd też duża przewaga pożyczki domowej nad innymi pożyczkami pozabankowymi, które mimo tego, że są szybkie, trwają dłużej niż uzyskanie pozytywnego wniosku przy pożyczce domowej. 

Pożyczka domowa - świadczenie także dla rolników

Jeżeli jesteś rolnikiem i kiedykolwiek wcześniej ubiegałeś się o pożyczkę, wiesz, że jest to bardziej skomplikowane, niż w przypadku przeciętnego klienta firmy pozabankowej. Na szczęście pożyczka domowa jest jedną z ofert, z których każdy rolnik może skorzystać. W przypadku pożyczki domowej dla rolników wymagane są następujące dokumenty: 

 • - Potwierdzenie z gminy o osiąganych dochodach,
 • - Wgląd do aktu własności ziemi,
 • - 3 ostatnie odcinki z KRUS-u,
 • - Dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający Twoje dane osobowe.

Przedstawiając te dokumenty, spełnisz wymagania pożyczki domowej dla rolników i masz szansę na pozyskanie ekspresowego finansowania. 

Pożyczka domowa jest jedną z ofert pożyczek pozabankowych. Wyróżnia się jednak szybkością rozpatrywania wniosku oraz minimalną ilością formalności, które możesz spełnić, nie wychodząc z domu. Pożyczka ta jest dostępna również dla rolników, którzy szukają szybkiego zastrzyku gotówki. Z pewnością można stwierdzić, że pożyczka domowa jest synonimem wygody i bezproblemowego uzyskania dodatkowych środków pieniężnych. 

Artykuł partnera

0 Komentarze